Jornada dissabte 1/12/2018

SÈNIOR A – At Premià (5-4)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Penya Barça Barberà del Vallès (3-5)

Santvicentí – CADET  (11-0)

INFANTIL 2a – FS Cardedeu (2-4)

INFANTIL 3a – FS Cardedeu (2-4)

FS Dosrius – ALEVí (2-2)

La Salle – BENJAMí (0-4)

PREBENJAMí – EIE Alella (2-2)

 
Jornada dissabte 24/11/2018

Canet FS – SÈNIOR A (1-3)

At Masnou – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (2-0)

JUVENIL – Futsal Carnisseria Juanjo Mataró 

CADET – CFS Ciutat de Mataró (0-8)

Centelles AE – INFANTIL 2a (5-3)

 INFANTIL 3a – Santvicentí (4-1)

ALEVí – Serena Vall (0-2)

BENJAMí – Santa Maria del Pino (1-1)

FS Vilalba – PREBENJAMí 

 

Jornada dissabte 17/11/2018

SÈNIOR A – At Masnou (7-2)

CFS Arenys de Munt – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (6-0)

CADET – Roger’s Atl català (0-7)

INFANTIL 2a – Palau de Plegamans 2007 CFS (2-4)

INFANTIL 3a – Sant Cebrià de Vallalta CF (5-5)

EP Sant Feliu – ALEVí (3-1)

EP Pla de l’Avella – BENJAMí (suspés)

PREBENJAMí – Hammelin School Mongat “C” (2-1)

 

Jornada dissabte 10/11/2018

AE Montornes – SÈNIOR A (5-5)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – L’Empenta Assoc. Esp. (2-4)

JUVENIL – Cardedeu FS (1-1)

CADET – Raging Pineda (1-11)

Parets FS – INFANTIL 2a (5-5)

Raging Pineda – INFANTIL 3a (1-5)

La Salle Premià – ALEVí (1-3)

BENJAMí – Escolapies Masnou (2-1)

Hammelin School Mongat “D”- PREBENJAMí (3-1)

Jornada dissabte 3/11/2018

INFANTIL 3a – Sant Joan de Vilassar (0-2)

Jornada dissabte 27/10/2018

SÈNIOR A – Roger’s Atletic Català FS (5-4)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Hummel Alella (1-7)

Vic CFS – JUVENIL (8-1)

CADET – CFS Premia de Dalt (0-7)

Castellterçol FS – INFANTIL 2a (4-3)

INFANTIL 3a – ATL Masnou Futsal (5-2)

ALEVí – FS Vilalba (0-2)

EP Sant Feliu – BENJAMí (suspès)

PREBENJAMí – EP Sant Feliu (2-2)

Jornada dissabte 20/10/2018

Dosrius Maresme Club – SÈNIOR A (6-6)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Premià de Mar FS (0-2)

JUVENIL – Hummel Alella (7-0)

CN Caldes FS – CADET (14-1)

INFANTIL 2a – AE Montornés (6-2)

Arenys de Munt CFS – INFANTIL 3a (5-8)

Jornada dissabte 13/10/2018

SÈNIOR A – Racing Pineda FS (3-2)

Hierros Iserte CFS Montcada – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (3-3)

Racing Pineda FS – JUVENIL (5-3)

CADET – Canet FS (0-12)

Montmelo AE – INFANTIL 2a (5-1)

INFANTIL 3a – Sant Joan de Vilassar FS (0-1)

Jornada dissabte 6/10/2018

Sant Joan de Vilassar – SÈNIOR A (5-2)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Badalones Assoc. Esport. (0-0)

JUVENIL – Cover Premià de Mar CFS (4-5)

CFS Arenys de Munt – CADET (9-1)

INFANTIL 2a – Escola Pia Sabadell (1-6)

Canet FS – INFANTIL 3a (0-5)