Jornada dissabte 16/2/2019

Pura Brasa Racing Pineda A – SÈNIOR A 

JUVENIL – Pura Brasa Racing Pineda B

Canet FS – CADET 

INFANTIL 2a – Montmelo AE

St Joan de Vilassar C – INFANTIL 3a

ALEVÍ – La Salle B

Pla de l’Avella – BENJAMí 

Premià de Dalt FS – PREBENJAMí

 
Jornada dissabte 9/2/2019

SÈNIOR A – St Joan de Vilassar CFS B (1-6)

AE Badalones – SÈNIOR B (3-2)

Cover Premià de Mar CFS – JUVENIL (3-8)

Escola Pia Sabadell – INFANTIL 2a (2-0)

INFANTIL 3a – Canet FS (8-2)

FS Vilalba – ALEVÍ 

BENJAMí – CE Alella FS (4-0)

 
Jornada dissabte 2/2/2019

Sant Vicentí CFS – INFANTIL 3a (2-5)

Sant Cebrià de Vallalta – BENJAMí (1-3)

PREBENJAMí – Escola Pia Calella (0-4)

 
Jornada dissabte 26/1/2019

SÈNIOR A – St Cebrià de Vallalta  (6-5)

Esmeralda CFD – SÈNIOR B (6-1)

Pura Brasa Racing Pineda – JUVENIL (4-4)

CADET – Cardedeu FS (2-2)

Vic FS – INFANTIL 2a (4-2)

INFANTIL 3a – Montmeló AE (3-3)

Premià de Dalt FS – ALEVÍ 

BENJAMí – FS Vilalba (3-0)

Santa Maria del Pino – PREBENJAMí (0-3)

 
Jornada dissabte 19/1/2018

Hummel Alella – SÈNIOR A (7-4)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Escola Brafa (1-6)

JUVENIL – Sport Sala Santa Perpetua (5-8)

Futsal Mataró – CADET (11-0)

INFANTIL 2a – Futsal Mataró (3-2)

INFANTIL 3a – Futsal Mataró (1-1)

Sant Joan de Vilassar FS – BENJAMí (1-3)

PREBENJAMí – Escolapies Masnou (2-1)

 

Jornada dissabte 12/1/2019

CFS Ciutat de Mataró – SÈNIOR A (7-5)

Jesuites El Clot – SÈNIOR B (4-4)

JUVENIL – Sant Joan de Vilatorta (7-1)

CADET – Pineda de Mar (0-9)

Lliça d’Amunt FS – INFANTIL 2a (2-1)

Dosrrius Maresme FS – INFANTIL 3a (4-7)

Santa Maria del Pino Alella – ALEVÍ (3-1)

BENJAMí – Athlètic Masnou (2-0)

Escola St Martí Arenys de Munt – PREBENJAMí (1-3)

 
Jornada dissabte 22/12/2018

SÈNIOR A – Montmeló AE (3-5)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – CFS Premià de Dalt (2-4)

Sant Joan de Vilassar “B” – CADET  (12-0)

INFANTIL 2a – UFS Mollet (2-0)

INFANTIL 3a – La Salle Premià (2-3)

EIE Sant Feliu – BENJAMí (1-3)

 

Jornada dissabte 15/12/2018

Barri Can Calet – SÈNIOR A (7-9)

JUVENIL – Roger’s Atl Català (9-1)

CADET – UFS Mollet (1-5)

Santa Coloma Futsal – INFANTIL 2a (2-3)

Hummel Alella – INFANTIL 3a (6-2)

ALEVí – La Salle Premià (1-2)

BENJAMí – Escolapies El Masnou (3-1)

La Salle Premià – PREBENJAMí (1-0)

 
Jornada dissabte 1/12/2018

SÈNIOR A – At Premià (5-4)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Penya Barça Barberà del Vallès (3-5)

Santvicentí – CADET  (11-0)

INFANTIL 2a – FS Cardedeu (2-4)

INFANTIL 3a – FS Cardedeu (2-4)

FS Dosrius – ALEVí (2-2)

La Salle – BENJAMí (0-4)

PREBENJAMí – EIE Alella (2-2)

 
Jornada dissabte 24/11/2018

Canet FS – SÈNIOR A (1-3)

At Masnou – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (2-0)

JUVENIL – Futsal Carnisseria Juanjo Mataró (2-3)

CADET – CFS Ciutat de Mataró (0-8)

Centelles AE – INFANTIL 2a (5-3)

 INFANTIL 3a – Santvicentí (4-1)

ALEVí – Serena Vall (0-2)

BENJAMí – Santa Maria del Pino (1-1)

FS Vilalba – PREBENJAMí 

 

Jornada dissabte 17/11/2018

SÈNIOR A – At Masnou (7-2)

CFS Arenys de Munt – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (6-0)

CADET – Roger’s Atl català (0-7)

INFANTIL 2a – Palau de Plegamans 2007 CFS (2-4)

INFANTIL 3a – Sant Cebrià de Vallalta CF (5-5)

EP Sant Feliu – ALEVí (3-1)

EP Pla de l’Avella – BENJAMí (suspés)

PREBENJAMí – Hammelin School Mongat “C” (2-1)

 

Jornada dissabte 10/11/2018

AE Montornes – SÈNIOR A (5-5)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – L’Empenta Assoc. Esp. (2-4)

JUVENIL – Cardedeu FS (1-1)

CADET – Raging Pineda (1-11)

Parets FS – INFANTIL 2a (5-5)

Raging Pineda – INFANTIL 3a (1-5)

La Salle Premià – ALEVí (1-3)

BENJAMí – Escolapies Masnou (2-1)

Hammelin School Mongat “D”- PREBENJAMí (3-1)

Jornada dissabte 3/11/2018

INFANTIL 3a – Sant Joan de Vilassar (0-2)

Jornada dissabte 27/10/2018

SÈNIOR A – Roger’s Atletic Català FS (5-4)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Hummel Alella (1-7)

Vic CFS – JUVENIL (8-1)

CADET – CFS Premia de Dalt (0-7)

Castellterçol FS – INFANTIL 2a (4-3)

INFANTIL 3a – ATL Masnou Futsal (5-2)

ALEVí – FS Vilalba (0-2)

EP Sant Feliu – BENJAMí (suspès)

PREBENJAMí – EP Sant Feliu (2-2)

Jornada dissabte 20/10/2018

Dosrius Maresme Club – SÈNIOR A (6-6)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Premià de Mar FS (0-2)

JUVENIL – Hummel Alella (7-0)

CN Caldes FS – CADET (14-1)

INFANTIL 2a – AE Montornés (6-2)

Arenys de Munt CFS – INFANTIL 3a (5-8)

Jornada dissabte 13/10/2018

SÈNIOR A – Racing Pineda FS (3-2)

Hierros Iserte CFS Montcada – SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc (3-3)

Racing Pineda FS – JUVENIL (5-3)

CADET – Canet FS (0-12)

Montmelo AE – INFANTIL 2a (5-1)

INFANTIL 3a – Sant Joan de Vilassar FS (0-1)

Jornada dissabte 6/10/2018

Sant Joan de Vilassar – SÈNIOR A (5-2)

SÈNIOR FS Sant Celoni / Palauenc – Badalones Assoc. Esport. (0-0)

JUVENIL – Cover Premià de Mar CFS (4-5)

CFS Arenys de Munt – CADET (9-1)

INFANTIL 2a – Escola Pia Sabadell (1-6)

Canet FS – INFANTIL 3a (0-5)